Výsledné poradie turnaja 2019

Sene

Víťazstvo v Turnaji Absolventov 2019 obhájil tím Sene, ktorý opätovne vo finále porazil Smrtiaci Gólostroj.
Pre Smrtiaci Gólostroj sa jednalo už o neuveriteľné desiate finále, za kratší koniec ťahali v polovici z nich.
The Lúzers ostali verní svojmu menu a v repríze minuloročného súboja o bronzové medajly podľahli P.A.F.O. po penaltovom rozstrele.

Titul najlepšieho strelca obhájil Marek Wallner z tímu Sene s 11 gólmi.

Výsledné poradie:

  1. Sene
  2. Smrtiaci Gólostroj
  3. P.A.F.O.
  4. The Lúzers
  5. All 4 Milan
  6. AB 94 Old Stars
  7. Mad Dogs +
  8. FC43

Kompletné výsledky nájdete tu.

Rozpis zápasov 2019

Počet účastníkov je tento rok len 8, rozdelených na 2 skupiny, herný systém bude nasledovný:

  1. zápasy sa budú hrať 2×10 minút, zápas o 3. miesto a finále 2×15 minút
  2. z každej skupiny postúpia všetky 4 tímy do štvrťfinále
  3. pri rovnosti bodov v skupine sa bude o výslednom umiestnení rozhodovať podľa nasledovných kritérii:
    1. gólový rozdiel
    2. počet strelených gólov
    3. vzájomný zápas
    4. žreb
  4. po nerozhodnom výsledku v zápase play-off budú nasledovať pokutové kopy (3)

Skupiny boli rozlosované tak, že boli vybrané 4 najúspešnejšie tímy z prihlásených za posledných 5 ročníkov – Smrtiaci gólostroj, P.A.F.O., The Lúzers a Sene – tieto tímy boli náhodne po dvoch vylosované do skupín, zvyšné tímy boli rovnako náhodne rozlosované.

Ak máte akékoľvek pripomienky, nápady na zlepšenie alebo požiadavky, uveďte ich prosím v komentári pod týmto článkom.

 

Skupina A Skupina B
P.A.F.O. Sene
The Lúzers Smrtiaci Gólostroj
All 4 Milan Mad Dogs +
FC43 AB 94 Old Stars
1010101

 

Rozpis zápasov je nasledovný :

ČAS ZÁPAS
9:00-9:20 Sene – AB 94 Old Stars
9:20-9:40 Smrtiaci Gólostroj – Mad Dogs +
9:40-10:00 P.A.F.O. – FC43
10:00-10:20 1010101 – AB 94 Old Stars
10:20-10:40 The Lúzers – All 4 Milan
10:40-11:00 Sene – Smrtiaci Gólostroj
11:00-11:20 1010101 – Mad Dogs +
11:20-11:40 P.A.F.O. – The Lúzers
11:40-12:00 FC43 – All 4 Milan
12:00-12:20 AB 94 Old Stars – Smrtiaci Gólostroj
12:20-12:40 1010101 – Sene
12:40-13:00 FC43 – The Lúzers
13:00-13:20 AB 94 Old Stars – Mad Dogs +
13:20-13:40 P.A.F.O. – All 4 Milan
13:40-14:00 1010101 – Smrtiaci Gólostroj
14:00-14:20 Sene – Mad Dogs +
14:30-14:50 1. štvrťfinále 4A – 1B
14:50-15:10 2. štvrťfinále 2A- 3B
15:10-15:30 3. štvrťfinále 1A – 4B
15:30-15:50 4. štvrťfinále 3A – 2B
16:00-16:20 1. semifinále
16:20-16:40 2. semifinále
16:50-17:20 Zápas o 3. miesto
17:30-18:00 Finále

Turnaj Absolventov 2019

Ahojte,

po našej minuloročnej premiére organizovania Turnaja Absolventov pokračujeme aj tento rok.

Po intenzívnom premýšlaní sme vybrali termín 25. mája 2019 (sobota).
Veríme, že takto zavčasu si ešte vieme rezervovať termín a účasť bude hojná ako vždy.

Pokúsime sa úroveň kvality turnaja, jedla, pitia a zábavy udržať na rovnakej, prípadne ešte lepšej úrovni, pri zachovaní rovnakého štartovného ako v roku 2018.

Prihlasovanie spustíme čoskoro, klasicky na stránke.

Prosím šírte info spoluhráčom, protihráčom a fanklubom.

V prípade otázok alebo pripomienok píšte komentáre tu, na Facebooku, prípadne mejlom.

Tešíme sa na ďalší parádny ročník!

LÚZERS