Rozpis zápasov 2024

Počet účastníkov je tento rok 10, herný systém bude nasledovný:

  1. dve skupiny a hrá každý s každým
  2. prvé 4 tímy postupujú do štvrťfinále
  3. pri rovnosti bodov v skupine sa bude o výslednom umiestnení rozhodovať podľa nasledovných kritérii:
    1. vzájomný zápas
    2. gólový rozdiel
    3. počet strelených gólov
    4. žreb
  4. po nerozhodnom výsledku v zápase play-off budú nasledovať pokutové kopy (3)
  5. zápasy v skupinovej fáze sa budú hrať 2×8 minút, zápasy vo vyraďovacej fáze 2×10 minút

Ak máte akékoľvek pripomienky, nápady na zlepšenie alebo požiadavky, napíšte prosím e-mail, prípadne v komentári pod týmto článkom.

Skupina ASkupina B
All 4 MilanAB 94 Old Stars
CoroonkyFC 43
OdbojFK Tesla Stropkov
P.A.F.O.The Lúzers
SeneSG Legends

Rozpis zápasov je nasledovný:

1.8:30-8:50Coroonky – P.A.F.O.
2.8:50-9:10AB 94 Old Stars – SG Legends
3.9:10-9:30Sene – Odboj
4.9:30-9:50FK Tesla Stropkov – FC 43
5.9:50-10:10All 4 Milan – Coroonky
6.10:10-10:30The Lúzers – AB 94 Old Stars
7.10:30-10:50P.A.F.O. – Odboj
8.10:50-11:10SG Legends – FC 43
9.11:10-11:30Coroonky – Sene
10.11:30-11:50FK Tesla Stropkov – AB 94 Old Stars
11.11:50-12:10P.A.F.O. – All 4 Milan
12.12:10-12:30SG Legends – The Lúzers
13.12:30-12:50Odboj – Coroonky
14.12:50-13:10FC 43 – AB 94 Old Stars
15.13:10-13:30Sene – All 4 Milan
16.13:30-13:50FK Tesla Stropkov – The Lúzers
17.13:50-14:10P.A.F.O.- Sene
18.14:10-14:30SG Legends – FK Tesla Stropkov
19.14:30-14:50The Lúzers – FC 43
20.14:50-15:10Odboj – All 4 Milan
21.15:20-15:451. štvrťfinále 1A – 4B
22.15:45-16:102. štvrťfinále 2A – 3B
23.16:10-16:353. štvrťfinále 3A – 2B
24.16:35-17:004. štvrťfinále 4A – 1B
25.17:00-17:251. semifinále 21 – 23
26.17:25-17:502. semifinále 22 – 24
27.18:00-18:25Zápas o 3. miesto
28.18:30-19:00Finále

Výsledné poradie turnaja 2023

Turnaj Absolventov 2023 poznačilo nepriaznivé počasie, keď pre silný dážď musel byť turnaj v obednajších hodinách prerušený. Následne sa turnaj dohrával v telocvični, čo hralo do karát defenzívne ladeným tímom.

Najlepší betón namiešali hráči P.A.F.O. a v strhujúcom finále porazili výborne hrajúce Sene rozdielom triedy 3:0.

Súboj o tretiu priečku priniesol dramatický a veľmi tesný zápas, v ktorom napokon triumfovali hráči tímu Coroonky zásluhou jediného gólu.

Titul najlepšieho strelca získal Martin Laco z tímu P.A.F.O. s 10 gólmi.

Výsledné poradie:

  1. P.A.F.O.
  2. Sene
  3. Coroonky
  4. SG Legends
  5. Real OG FC
  6. The Lúzers
  7. AB94OldStars
  8. Odboj
  9. All 4 Milan
  10. FC SPOLOČNOSŤ
  11. FC 43

Kompletné výsledky nájdete tu.

Rozpis zápasov 2023

Počet účastníkov je tento rok 11, herný systém bude nasledovný:

  1. dve skupiny a hrá každý s každým
  2. prvé 4 tímy postupujú do štvrťfinále
  3. pri rovnosti bodov v skupine sa bude o výslednom umiestnení rozhodovať podľa nasledovných kritérii:
    1. vzájomný zápas
    2. gólový rozdiel
    3. počet strelených gólov
    4. žreb
  4. po nerozhodnom výsledku v zápase play-off budú nasledovať pokutové kopy (3)
  5. zápasy v skupinovej fáze sa budú hrať 2×8 minút, zápasy vo vyraďovacej fáze 2×10 minút

Ak máte akékoľvek pripomienky, nápady na zlepšenie alebo požiadavky, napíšte prosím e-mail, prípadne v komentári pod týmto článkom.

Skupina ASkupina B
AB94OldStarsCoroonky
All 4 MilanFC SPOLOČNOSŤ
FC 43Odboj
P.A.F.O.Real OG FC
SeneSG Legends
The Lúzers

Rozpis zápasov je nasledovný:

1.8:30-8:50All 4 Milan – Sene
2.8:50-9:10AB94OldStars – FC 43
3.9:10-9:30The Lúzers – P.A.F.O.
4.9:30-9:50SG Legends – Odboj
5.9:50-10:10FC SPOLOČNOSŤ – Real OG FC
6.10:10-10:30FC 43 – All 4 Milan
7.10:30-10:50P.A.F.O. – Sene
8.10:50-11:10The Lúzers – AB94OldStars
9.11:10-11:30Coroonky – FC SPOLOČNOSŤ
10.11:30-11:50SG Legends – Real OG FC
11.11:50-12:10AB94OldStars – All 4 Milan
12.12:10-12:30P.A.F.O. – FC 43
13.12:30-12:50Coroonky – Odboj
14.12:50-13:10Sene – The Lúzers
15.13:10-13:30SG Legends – FC SPOLOČNOSŤ
16.13:30-13:50P.A.F.O. – All 4 Milan
17.13:50-14:10Coroonky – Real OG FC
18.14:10-14:30Sene – AB94OldStars
19.14:30-14:50The Lúzers – FC 43
20.14:50-15:10FC SPOLOČNOSŤ – Odboj
21.15:10-15:30SG Legends – Coroonky
22.15:30-15:50The Lúzers – All 4 Milan
23.15:50-16:10P.A.F.O. – AB94OldStars
24.16:10-16:30Sene – FC 43
25.16:30-16:50Odboj – Real OG FC
26.16:50-17:101. štvrťfinále 1A – 4B
27.17:10-17:302. štvrťfinále 2A – 3B
28.17:30-17:503. štvrťfinále 3A – 2B
29.17:50-18:104. štvrťfinále 4A – 1B
30.18:10-18:301. semifinále
31.18:30-18:502. semifinále
32.18:50-19:10Zápas o 3. miesto
33.19:10-19:30Finále

Turnaj Absolventov 2023

Ahojte,

Turnaj Absolventov 2023 bude.

Prosíme kapitánov, aby čo najskôr prihlásili svoje tímy TU, najneskôr však do 28.5.2023.

Turnaj bude na ihrisku na Bilíkovej v sobotu 10.6.2023

V prípade otázok alebo pripomienok píšte prosím komentáre tu, na Facebooku, prípadne mejlom.

Dávajte si na seba pozor!

LÚZERS

Výsledné poradie turnaja 2022

Turnaj Absolventov pozná víťaza pre rok 2022!

Gratulujeme čerstvým maturantom s originálnym názvom tímu Maturanti 2022. Takmer neprišli po piatkovom nočnom sústredení ale napokon siahli na zlato.
Vo finálovom zápase na nich nestačili The Lúzers, ktorí zaknihovali medailové umiestnenie po dlhých šiestich rokoch.
Tretie miesto získali SG Legends, keď najskôr všetkých zmiatli zmenou názvu a hrou na geriatriu, napokon však ukázali, že ich gólostroj je stále smrtiaci.

Titul najlepšieho strelca získal už piatykrát po sebe Marek Wallner z tímu Oshikuru s 15 gólmi.
Možno by si už mohol nájsť aj iné záľuby.

Výsledné poradie:

  1. Maturanti 2022
  2. The Lúzers
  3. SG Legends
  4. Zlatí hoši z Nagana
  5. Coroonky
  6. Oshikuru
  7. All 4 Milan
  8. P.A.F.O.
  9. AB 94 Old Stars
  10. Bubáčikovia

Kompletné výsledky nájdete tu.

Rozpis zápasov 2022

Počet účastníkov je tento len 10, herný systém bude nasledovný:

  1. dve skupiny po 5 tímov a hrá každý s každým
  2. prvé 4 tímy z každej skupiny postupujú do štvrťfinále
  3. pri rovnosti bodov v skupine sa bude o výslednom umiestnení rozhodovať podľa nasledovných kritérii:
    1. vzájomný zápas
    2. gólový rozdiel
    3. počet strelených gólov
    4. žreb
  4. po nerozhodnom výsledku v zápase play-off budú nasledovať pokutové kopy (3)
  5. zápasy v skupinovej fáze sa budú hrať 2×8 minút, zápasy vo vyraďovacej fáze 2×10 minút

 

Skupina A Skupina B
Coroonky P.A.F.O.
Oshikuru Zlatí hoši z Nagana
SG Legends The Lúzers
All 4 Milan AB 94 Old Stars
Bubáčikovia Maturanti 2022

 

Rozpis zápasov je nasledovný :

ČAS ZÁPAS
9:00-9:20 All 4 Milan – Bubáčikovia
9:20-9:40 AB 94 Old Stars – Maturanti 2022
9:40-10:00 Oshikuru – SG Legends
10:00-10:20 P.A.F.O. – Zlatí hoši z Nagana
10:20-10:40 Coroonky – All 4 Milan
10:40-11:00 The Lúzers – AB 94 Old Stars
11:00-11:20 SG Legends – Bubáčikovia
11:20-11:40 Zlatí hoši z Nagana – Maturanti 2022
11:40-12:00 Coroonky – Oshikuru
12:00-12:20 P.A.F.O. – The Lúzers
12:20-12:40 SG Legends – All 4 Milan
12:40-13:00 Zlatí hoši z Nagana – AB 94 Old Stars
13:00-13:20 Coroonky – Bubáčikovia
13:20-13:40 The Lúzers – Maturanti 2022
13:40-14:00 Oshikuru – All 4 Milan
14:00-14:20 P.A.F.O. – AB 94 Old Stars
14:20-14:40 Coroonky – SG Legends
14:40-15:00 Zlatí hoši z Nagana – The Lúzers
15:00-15:20 Oshikuru – Bubáčikovia
15:20-15:40 P.A.F.O. – Maturanti 2022
15:50-16:10 1. štvrťfinále 1A – 4B
16:10-16:30 2. štvrťfinále 2A – 3B
16:30-16:50 3. štvrťfinále 3A – 2B
16:50-17:10 4. štvrťfinále 4A – 1B
17:20-17:40 1. semifinále
17:40-18:00 2. semifinále
18:10-18:30 Zápas o 3. miesto
18:40-19:00 Finále

Turnaj Absolventov 2022

Ahojte,

Turnaj Absolventov 2022 bude.

Prosíme kapitánov, aby čo najskôr prihlásili svoje tímy TU, najneskôr však do 6.6.2022.

Turnaj bude na tradičnom osvedčenom nestarnúcom legendárnom neskutočnom slávnom ihrisku na Bilíkovej sobotu 18.6.2022

V prípade otázok alebo pripomienok píšte prosím komentáre tu, na Facebooku, prípadne mejlom.

Dávajte si na seba pozor!

LÚZERS

 

Výsledné poradie turnaja 2021

Víťazom Turnaja Absolventov 2021 sa opätovne stal tím Coroonky, keď vo finálovom zápase triumfovali nad tímom P.A.F.O. rozdielom triedy 6:3.
V súboji o tretie miesto sa zrodila veľká dráma, ktorú rozlúsklo až predĺženie. V ňom ťahal za kratší koniec Smrtiaci Gólostroj a podľahol tak Sene najtesnejším rozdielom 9:8.

Titul najlepšieho strelca už po štvrtýkrát v rade získal Marek Wallner z tímu Sene s neuveriteľnými 18 gólmi.

Smrtiaci Gólostroj prišiel už v úvodných zápasoch o legendu turnaja Messiho Minčiho, ktorý si nešťastne poranil achilovku. Želáme Minčimu skoré uzdravenie!

Výsledné poradie:

  1. Coroonky
  2. P.A.F.O.
  3. Sene
  4. Smrtiaci Gólostroj
  5. The Lúzers
  6. Scoregasm
  7. MAD DOGS PLUS

Kompletné výsledky nájdete tu.

Rozpis zápasov 2021

Počet účastníkov je tento rok len 7, herný systém bude nasledovný:

  1. všetky tímy sú v jednej skupine a hrá každý s každým
  2. prvé 4 tímy postupujú do semifinále
  3. pri rovnosti bodov v skupine sa bude o výslednom umiestnení rozhodovať podľa nasledovných kritérii:
    1. vzájomný zápas
    2. gólový rozdiel
    3. počet strelených gólov
    4. žreb
  4. po nerozhodnom výsledku v zápase play-off budú nasledovať pokutové kopy (3)
  5. zápasy v skupinovej fáze sa budú hrať 2×8 minút, zápasy vo vyraďovacej fáze 2×15 minút

Ak máte akékoľvek pripomienky, nápady na zlepšenie alebo požiadavky, uveďte ich prosím v komentári pod týmto článkom.

Skupina A
Sene
Smrtiaci Gólostroj
P.A.F.O.
The Lúzers
Mad Dogs +
Scoregasm
Coroonky

Rozpis zápasov je nasledovný:

  ČAS ZÁPAS
1. 9:00-9:20 Smrtiaci Gólostroj – MAD DOGS PLUS
2. 9:20-9:40 P.A.F.O. – Sene
3. 9:40-10:00 Scoregasm – The Lúzers
4. 10:00-10:20 Coroonky – MAD DOGS PLUS
5. 10:20-10:40 Smrtiaci Gólostroj – P.A.F.O.
6. 10:40-11:00 Sene – Scoregasm
7. 11:00-11:20 Coroonky – The Lúzers
8. 11:20-11:40 P.A.F.O. – MAD DOGS PLUS
9. 11:40-12:00 Sene – Smrtiaci Gólostroj
10. 12:00-12:20 Scoregasm – Coroonky
11. 12:20-12:40 The Lúzers – P.A.F.O.
12. 12:40-13:00 Sene – MAD DOGS PLUS
13. 13:00-13:20 Smrtiaci Gólostroj – Scoregasm
14. 13:20-13:40 Coroonky – P.A.F.O.
15. 13:40-14:00 Scoregasm – MAD DOGS PLUS
16. 14:00-14:20 The Lúzers – Sene
17. 14:20-14:40 Coroonky – Smrtiaci Gólostroj
18. 14:40-15:00 P.A.F.O. – Scoregasm
19. 15:00-15:20 The Lúzers – MAD DOGS PLUS
20. 15:20-15:40 Coroonky – Sene
21. 15:40-16:00 Smrtiaci Gólostroj – The Lúzers
22. 16:10-16:40 1. semifinále 1A. – 4A.
23. 16:45-17:15 2. semifinále 2A. – 3A.
24. 17:25-17:55 Zápas o 3. miesto
25. 18:00-18:30 Finále

Turnaj Absolventov 2021

Ahojte,

Turnaj Absolventov 2021 bude.

Prosíme kapitánov, aby čo najskôr prihlásili svoje tímy TU, najneskôr však do 31.8.2021.

Pre pretrvávajúce nevhodné podmienky na tradičnom ihrisku na Bilíkovej sa turnaj bude konať rovnako ako minulý rok na ihrisku pri súkromnej škole British International School na Peknikovej 6 v sobotu 18.9.2021

V prípade otázok alebo pripomienok píšte prosím komentáre tu, na Facebooku, prípadne mejlom.

Dávajte si na seba pozor!

LÚZERS