Rozpis zápasov 2021

Počet účastníkov je tento rok len 7, herný systém bude nasledovný:

  1. všetky tímy sú v jednej skupine a hrá každý s každým
  2. prvé 4 tímy postupujú do semifinále
  3. pri rovnosti bodov v skupine sa bude o výslednom umiestnení rozhodovať podľa nasledovných kritérii:
    1. vzájomný zápas
    2. gólový rozdiel
    3. počet strelených gólov
    4. žreb
  4. po nerozhodnom výsledku v zápase play-off budú nasledovať pokutové kopy (3)
  5. zápasy v skupinovej fáze sa budú hrať 2×8 minút, zápasy vo vyraďovacej fáze 2×15 minút

Ak máte akékoľvek pripomienky, nápady na zlepšenie alebo požiadavky, uveďte ich prosím v komentári pod týmto článkom.

Skupina A
Sene
Smrtiaci Gólostroj
P.A.F.O.
The Lúzers
Mad Dogs +
Scoregasm
Coroonky

Rozpis zápasov je nasledovný:

  ČAS ZÁPAS
1. 9:00-9:20 Smrtiaci Gólostroj – MAD DOGS PLUS
2. 9:20-9:40 P.A.F.O. – Sene
3. 9:40-10:00 Scoregasm – The Lúzers
4. 10:00-10:20 Coroonky – MAD DOGS PLUS
5. 10:20-10:40 Smrtiaci Gólostroj – P.A.F.O.
6. 10:40-11:00 Sene – Scoregasm
7. 11:00-11:20 Coroonky – The Lúzers
8. 11:20-11:40 P.A.F.O. – MAD DOGS PLUS
9. 11:40-12:00 Sene – Smrtiaci Gólostroj
10. 12:00-12:20 Scoregasm – Coroonky
11. 12:20-12:40 The Lúzers – P.A.F.O.
12. 12:40-13:00 Sene – MAD DOGS PLUS
13. 13:00-13:20 Smrtiaci Gólostroj – Scoregasm
14. 13:20-13:40 Coroonky – P.A.F.O.
15. 13:40-14:00 Scoregasm – MAD DOGS PLUS
16. 14:00-14:20 The Lúzers – Sene
17. 14:20-14:40 Coroonky – Smrtiaci Gólostroj
18. 14:40-15:00 P.A.F.O. – Scoregasm
19. 15:00-15:20 The Lúzers – MAD DOGS PLUS
20. 15:20-15:40 Coroonky – Sene
21. 15:40-16:00 Smrtiaci Gólostroj – The Lúzers
22. 16:10-16:40 1. semifinále 1A. – 4A.
23. 16:45-17:15 2. semifinále 2A. – 3A.
24. 17:25-17:55 Zápas o 3. miesto
25. 18:00-18:30 Finále

Turnaj Absolventov 2021

Ahojte,

Turnaj Absolventov 2021 bude.

Prosíme kapitánov, aby čo najskôr prihlásili svoje tímy TU, najneskôr však do 31.8.2021.

Pre pretrvávajúce nevhodné podmienky na tradičnom ihrisku na Bilíkovej sa turnaj bude konať rovnako ako minulý rok na ihrisku pri súkromnej škole British International School na Peknikovej 6 v sobotu 18.9.2021

V prípade otázok alebo pripomienok píšte prosím komentáre tu, na Facebooku, prípadne mejlom.

Dávajte si na seba pozor!

LÚZERS

Výsledné poradie turnaja 2020

Víťazom Turnaja Absolventov 2020 sa pri svojej premiérovej účasti stal tím Coroonky.
Najmladší účastník turnaja dokázal vo finále poraziť sériových víťazov Sene, pre ktorých to bola len druhá prehra v histórii, keď rovnakému súperovi prekvapivo podľahli aj v skupinovom zápolení.
V repríze reprízy súboja o tretie miesto opäť zvíťazilo P.A.F.O. a privodilo tak The Lúzers už tretiu prehru v súboji o tretie miesto tretíkrát s týmto súperom v treťom turnaji už tretíkrát po sebe.
Smrtiacemu Gólostroju sa po dvoch rokoch podarilo prekonať finálové prekliatie a v okresanej zostave nepostúpili ani zo skupiny. Prvýkrát vo svojej bohatej histórii tak nebojovali o zlato.

Titul najlepšieho strelca už po tretíkrát v rade získal Marek Wallner z tímu Sene s 11 gólmi.

Výsledné poradie:

  1. Coroonky
  2. Sene
  3. P.A.F.O.
  4. The Lúzers
  5. Smrtiaci Gólostroj
  6. Naplno Team
  7. Mad Dogs +-

Kompletné výsledky nájdete tu.

Rozpis zápasov 2020

Počet účastníkov je tento rok len 7, herný systém bude nasledovný:

  1. všetky tímy sú v jednej skupine a hrá každý s každým
  2. prvé 4 tímy postupujú do semifinále
  3. pri rovnosti bodov v skupine sa bude o výslednom umiestnení rozhodovať podľa nasledovných kritérii:
    1. vzájomný zápas
    2. gólový rozdiel
    3. počet strelených gólov
    4. žreb
  4. po nerozhodnom výsledku v zápase play-off budú nasledovať pokutové kopy (3)
  5. zápasy v skupinovej fáze sa budú hrať 2×8 minút, zápasy vo vyraďovacej fáze 2×15 minút

Ak máte akékoľvek pripomienky, nápady na zlepšenie alebo požiadavky, uveďte ich prosím v komentári pod týmto článkom.

Skupina A
Sene
Smrtiaci Gólostroj
P.A.F.O.
The Lúzers
Mad Dogs +
Naplno Team
Coroonky

Rozpis zápasov je nasledovný:

  ČAS ZÁPAS
1. 9:00-9:20 Smrtiaci Gólostroj – Mad Dogs +
2. 9:20-9:40 P.A.F.O. – Sene
3. 9:40-10:00 Naplno Team – The Lúzers
4. 10:00-10:20 Coroonky – Mad Dogs +
5. 10:20-10:40 Smrtiaci Gólostroj – P.A.F.O.
6. 10:40-11:00 Sene – Naplno Team
7. 11:00-11:20 Coroonky – The Lúzers
8. 11:20-11:40 P.A.F.O. – Mad Dogs +
9. 11:40-12:00 Sene – Smrtiaci Gólostroj
10. 12:00-12:20 Naplno Team – Coroonky
11. 12:20-12:40 The Lúzers – P.A.F.O.
12. 12:40-13:00 Sene – Mad Dogs +
13. 13:00-13:20 Smrtiaci Gólostroj – Naplno Team
14. 13:20-13:40 Coroonky – P.A.F.O.
15. 13:40-14:00 Naplno Team – Mad Dogs +
16. 14:00-14:20 The Lúzers – Sene
17. 14:20-14:40 Coroonky – Smrtiaci Gólostroj
18. 14:40-15:00 P.A.F.O. – Naplno Team
19. 15:00-15:20 The Lúzers – Mad Dogs +
20. 15:20-15:40 Coroonky – Sene
21. 15:40-16:00 Smrtiaci Gólostroj – The Lúzers
22. 16:10-16:40 1. semifinále 1A. – 4A.
23. 16:45-17:15 2. semifinále 2A. – 3A.
24. 17:25-17:55 Zápas o 3. miesto
25. 18:00-18:30 Finále

Turnaj Absolventov 2020

Ahojte,

Turnaj Absolventov 2020 bude.

Čínsky vírus ani turbulencie na akciových trhoch nemôžu zastaviť absolventov elitného bilingválneho gymnázia v strieľaní tyčiek, nanajvýš spôsobili oneskorenie tohtoročného Turnaja Absolventov, ktorý sa uskutoční v sobotu 5.9.2020.
Prosíme preto kapitánov, aby čo najskôr prihlásili svoje tímy TU, najneskôr však do 20.8.2020.

Štartovné už tradične bude – jeho výšku určíme neskôr, ale bude to okolo 10 EUR na osobu. V cene budú hlavne výdavky na samotný turnaj, nejaké jedlo a voda.

Každým rokom si všímame postupnú degradáciu kvality legendárnej hracej plochy pri Gymnáziu Bilíkova, uvažujeme preto aj o zmene miesta konania – ak máte návrhy, kde by sa turnaj mohol konať, dajte nám prosím vedieť.

V prípade otázok alebo pripomienok píšte prosím komentáre tu, na Facebooku, prípadne mejlom.

Dávajte si na seba pozor!

LÚZERS

PS.: Pivo bude.

Výsledné poradie turnaja 2019

Sene

Víťazstvo v Turnaji Absolventov 2019 obhájil tím Sene, ktorý opätovne vo finále porazil Smrtiaci Gólostroj.
Pre Smrtiaci Gólostroj sa jednalo už o neuveriteľné desiate finále, za kratší koniec ťahali v polovici z nich.
The Lúzers ostali verní svojmu menu a v repríze minuloročného súboja o bronzové medajly podľahli P.A.F.O. po penaltovom rozstrele.

Titul najlepšieho strelca obhájil Marek Wallner z tímu Sene s 11 gólmi.

Výsledné poradie:

  1. Sene
  2. Smrtiaci Gólostroj
  3. P.A.F.O.
  4. The Lúzers
  5. All 4 Milan
  6. AB 94 Old Stars
  7. Mad Dogs +
  8. FC43

Kompletné výsledky nájdete tu.

Rozpis zápasov 2019

Počet účastníkov je tento rok len 8, rozdelených na 2 skupiny, herný systém bude nasledovný:

  1. zápasy sa budú hrať 2×10 minút, zápas o 3. miesto a finále 2×15 minút
  2. z každej skupiny postúpia všetky 4 tímy do štvrťfinále
  3. pri rovnosti bodov v skupine sa bude o výslednom umiestnení rozhodovať podľa nasledovných kritérii:
    1. gólový rozdiel
    2. počet strelených gólov
    3. vzájomný zápas
    4. žreb
  4. po nerozhodnom výsledku v zápase play-off budú nasledovať pokutové kopy (3)

Skupiny boli rozlosované tak, že boli vybrané 4 najúspešnejšie tímy z prihlásených za posledných 5 ročníkov – Smrtiaci gólostroj, P.A.F.O., The Lúzers a Sene – tieto tímy boli náhodne po dvoch vylosované do skupín, zvyšné tímy boli rovnako náhodne rozlosované.

Ak máte akékoľvek pripomienky, nápady na zlepšenie alebo požiadavky, uveďte ich prosím v komentári pod týmto článkom.

 

Skupina A Skupina B
P.A.F.O. Sene
The Lúzers Smrtiaci Gólostroj
All 4 Milan Mad Dogs +
FC43 AB 94 Old Stars
1010101

 

Rozpis zápasov je nasledovný :

ČAS ZÁPAS
9:00-9:20 Sene – AB 94 Old Stars
9:20-9:40 Smrtiaci Gólostroj – Mad Dogs +
9:40-10:00 P.A.F.O. – FC43
10:00-10:20 1010101 – AB 94 Old Stars
10:20-10:40 The Lúzers – All 4 Milan
10:40-11:00 Sene – Smrtiaci Gólostroj
11:00-11:20 1010101 – Mad Dogs +
11:20-11:40 P.A.F.O. – The Lúzers
11:40-12:00 FC43 – All 4 Milan
12:00-12:20 AB 94 Old Stars – Smrtiaci Gólostroj
12:20-12:40 1010101 – Sene
12:40-13:00 FC43 – The Lúzers
13:00-13:20 AB 94 Old Stars – Mad Dogs +
13:20-13:40 P.A.F.O. – All 4 Milan
13:40-14:00 1010101 – Smrtiaci Gólostroj
14:00-14:20 Sene – Mad Dogs +
14:30-14:50 1. štvrťfinále 4A – 1B
14:50-15:10 2. štvrťfinále 2A- 3B
15:10-15:30 3. štvrťfinále 1A – 4B
15:30-15:50 4. štvrťfinále 3A – 2B
16:00-16:20 1. semifinále
16:20-16:40 2. semifinále
16:50-17:20 Zápas o 3. miesto
17:30-18:00 Finále

Turnaj Absolventov 2019

Ahojte,

po našej minuloročnej premiére organizovania Turnaja Absolventov pokračujeme aj tento rok.

Po intenzívnom premýšlaní sme vybrali termín 25. mája 2019 (sobota).
Veríme, že takto zavčasu si ešte vieme rezervovať termín a účasť bude hojná ako vždy.

Pokúsime sa úroveň kvality turnaja, jedla, pitia a zábavy udržať na rovnakej, prípadne ešte lepšej úrovni, pri zachovaní rovnakého štartovného ako v roku 2018.

Prihlasovanie spustíme čoskoro, klasicky na stránke.

Prosím šírte info spoluhráčom, protihráčom a fanklubom.

V prípade otázok alebo pripomienok píšte komentáre tu, na Facebooku, prípadne mejlom.

Tešíme sa na ďalší parádny ročník!

LÚZERS

Výsledné poradie turnaja 2018

Výsledné poradie:

  1. Sene
  2. Smrtiaci Gólostroj
  3. P.A.F.O.
  4. The Lúzers
  5. Mad Dogs+
  6. Hofi Team
  7. All 4 Milan
  8. Draci Erica Cantonu
  9. AB 94 Old Stars
  10. Posledná chvíla
  11. FC43 & BC 2000

Najlepší strelci:

  1. Marek Wallner (Sene) – 13 gólov
  2. Fremal (Mad Dogs+) – 12 gólov
  3. Ivan Mazanec (Smrtiaci Gólostroj) – 11 gólov
    Tomáš Wallner (P.A.F.O.) – 11 gólov
    Matúš Kliment (The Lúzers) – 11 gólov

Rozpis zápasov 2018

Počet účastníkov bude napokon 11, rozhodli sme sa hrať systémom na 2 skupiny, herný systém bude nasledovný:

  1. zápasy sa budú hrať 2×8 minút
  2. z každej skupiny postúpia prvé 4 tímy do štvrťfinále
  3. pri rovnosti bodov v skupine sa bude o výslednom umiestnení rozhodovať podľa nasledovných kritérii:
    1. gólový rozdiel
    2. počet strelených gólov
    3. vzájomný zápas
    4. žreb
  4. po nerozhodnom výsledku v zápase play-off budú nasledovať pokutové kopy (3)

Skupiny boli rozlosované tak, že boli vybrané 4 najúspešnejšie tímy z prihlásených za posledných 5 ročníkov – Smrtiaci gólostroj, P.A.F.O., The Lúzers a Draci Erica Cantonu – tieto tímy boli náhodne po dvoch vylosované do skupín, zvyšné tímy boli rovnako náhodne rozlosované.

Ak máte akékoľvek pripomienky, nápady na zlepšenie alebo požiadavky, uveďte ich prosím v komentári pod týmto článkom.

 

Skupina A Skupina B
AB 94 Old Stars Draci Erica Cantonu
P.A.F.O. All 4 Milan
Mad Dogs+ Smrtiaci gólostroj
FC43 & BC 2000 Sene
Hofi team Posledná chvíľa
The Lúzers  

 

Rozpis zápasov je nasledovný :

ČAS ZÁPAS
8:30-8:50 Posledná chvíľa – Sene
8:50-9:10 AB 94 Old Stars – P.A.F.O.
9:10-9:30 FC43 & BC 2000 – Mad Dogs+
9:30-9:50 Hofi team – The Lúzers
9:50-10:10 Sene – All 4 Milan
10:10-10:30 Posledná chvíľa – Smrtiaci gólostroj
10:30-10:50 AB 94 Old Stars – Mad Dogs+
10:50-11:10 P.A.F.O. – The Lúzers
11:10-11:30 Hofi team – FC43 & BC 2000
11:30-11:50 Draci Erica Cantonu – All 4 Milan
11:50-12:10 Smrtiaci gólostroj – Sene
12:10-12:30 AB 94 Old Stars – FC43 & BC 2000
12:30-12:50 The Lúzers – Mad Dogs+
12:50-13:10 Posledná chvíľa – Draci Erica Cantonu
13:10-13:30 P.A.F.O. – Hofi team
13:30-13:50 All 4 Milan – Smrtiaci gólostroj
13:50-14:10 AB 94 Old Stars – The Lúzers
14:10-14:30 Sene – Draci Erica Cantonu
14:30-14:50 P.A.F.O. – FC43 & BC 2000
14:50-15:10 Hofi team – Mad Dogs+
15:10-15:30 Posledná chvíľa – All 4 Milan
15:30-15:50 Smrtiaci gólostroj – Draci Erica Cantonu
15:50-16:10 AB 94 Old Stars – Hofi team
16:10-16:30 FC43 & BC 2000 – The Lúzers
16:30-16:50 P.A.F.O. – Mad Dogs+
16:50-17:10 1. štvrťfinále 1B – 4A
17:10-17:30 2. štvrťfinále 2B – 3A
17:30-17:50 3. štvrťfinále 3B – 2A
17:50-18:10 4. štvrťfinále 4B – 1A
18:10-18:30 1. semifinále
18:30-18:50 2. semifinále
18:50-19:10 Zápas o 3. miesto
19:10-19:30 Finále