Organizacie Turnaja 2016 – 4.6.2016 !!

Ahojte.

Tak organizacia turnaja 2016 sa už začína rozbiehať. Prosím Teamy aby sa prihlásili do 22.5.2016.

plagat_futbal_01_nahlad

Tento rok bude o niečo vylepšená a zaujimávejšie. Termín turnaja je 4.6.2016 !!!!

Prosím teamy o prihlásenie. Štartovné tento rok bude pre staré teamy odpustené. Všetky NOVÉ teamy budú platiť zápisný poplatok 20.-Eur za TEAM.

V prípade vačšieho počtu teamov , bude rozšírený turnaj na daľšie ihrisko. V poobednajších hodinách sa ale presunie hra kompletne celá na bílikovu.

Budeme radi ak tento rok prijdete aj s Vašimi kamarátmi , ženamy a deťmi. Aj v prípade že vypadnete, budeme radi ak zostanete a zahrajete si vo volleybalovom turnaji , prípadne podporíte Vašich kamarátov , ktorý v tomto turnaji budú hrať. Večer čaká ešte príjemná kultúrna vložka.

Pre účastníkov turnaja je celý deň zabezpečený bezplatný bufet. /cigánska , hotdog , klobása , kofola , pivo/. Tvrdý alkohol sa bude účtovať.

Ďakujem Vám veľmi pekne a teším sa na Vašu účasť.

 

Duški , prosím oprav pravopisné chiby. Ďakujem

8 thoughts on “Organizacie Turnaja 2016 – 4.6.2016 !!

 1. Caute,
  v hlasovani vyhral termin 28.5.
  Preco sa to dalo na 4.6.? Nas tim Druzstevnik Lopusne Pazite nebude mat zial dostatok hracov na 4.6.

 2. AB 94 Old Stars sa tiez mozno nezucastni tohto rocnika kvoli nedostatku hracov v termine 4.6. Avizoval som to dopredu Ferovi. Naco sa potom robilo hlasovanie?
  Inac, ja by som si radsej sam zaplatil startovne, ako byt podporovany z verejnych penazi zupy. Freso nech da tento prispevok radsej do skol, kde je zriadovatelom.

 3. Caffte

  Mrzi ma ze som nevedel dat dokopy vsetko na termin ktory vyhral. Bolo toho viac a muselo sa prisposobit roznym faktorom. Hlasovanie ale velmi pomohlo , lebo sa vylucili terminy , ktore nevyhovovali vacsine.
  Dusky , rozmyslas slachetne. Vsetci , ktory maju zaujem , mozu startovne dobrovolne zapltit a osobne dozriem aby boli tieto peniaze odovzdane skolam / idealne mozme podporit Bilikovu/.

  Caffte

 4. Servus Fero,

  dnes som sa cirou nahodou dostal k vytlacku Dubravskych novin a precital som si zaujimavy clanok o tom, ze 4.6.16 sa na Bilikovej bude konat turnaj absolventov spolu s linkom na prihlasenie a startovnym. Rozumiem tomu spravne, ze touto verejnou vyhlaskou bol tento turnaj otvoreny viac menej kazdemu kto sa k tomuto oznamu dostane a prihlasi sa?

  Vopred dakujem za odpoved 🙂

 5. Ahoj.

  Turnaj je a bol vzdy otvoreny vsetkym , ktory splnaju kriteria prihlasenia. To znamena ze ak sa jedna o triedu absolventov Bilicky , aj ked pominule roky nehrala , lebo o turnaji nevedela , ma nielen tento , ale po hociktore roky (aj predosle aj buduce) moznost sa prihlasit.

  Tento rok otvarame pre “Verejnost” LEN voleyballovy turnaj , kde sa moze prihlasit kazdy.

  Asi ta zmiatlo to , lebo samorejme Futbalovemu turnaju sa nemoze zucastnit HOCIKDO !!!

Comments are closed.