Rozpis zápasov 2018

Počet účastníkov bude napokon 11, rozhodli sme sa hrať systémom na 2 skupiny, herný systém bude nasledovný:

  1. zápasy sa budú hrať 2×8 minút
  2. z každej skupiny postúpia prvé 4 tímy do štvrťfinále
  3. pri rovnosti bodov v skupine sa bude o výslednom umiestnení rozhodovať podľa nasledovných kritérii:
    1. gólový rozdiel
    2. počet strelených gólov
    3. vzájomný zápas
    4. žreb
  4. po nerozhodnom výsledku v zápase play-off budú nasledovať pokutové kopy (3)

Skupiny boli rozlosované tak, že boli vybrané 4 najúspešnejšie tímy z prihlásených za posledných 5 ročníkov – Smrtiaci gólostroj, P.A.F.O., The Lúzers a Draci Erica Cantonu – tieto tímy boli náhodne po dvoch vylosované do skupín, zvyšné tímy boli rovnako náhodne rozlosované.

Ak máte akékoľvek pripomienky, nápady na zlepšenie alebo požiadavky, uveďte ich prosím v komentári pod týmto článkom.

 

Skupina A Skupina B
AB 94 Old Stars Draci Erica Cantonu
P.A.F.O. All 4 Milan
Mad Dogs+ Smrtiaci gólostroj
FC43 & BC 2000 Sene
Hofi team Posledná chvíľa
The Lúzers  

 

Rozpis zápasov je nasledovný :

ČAS ZÁPAS
8:30-8:50 Posledná chvíľa – Sene
8:50-9:10 AB 94 Old Stars – P.A.F.O.
9:10-9:30 FC43 & BC 2000 – Mad Dogs+
9:30-9:50 Hofi team – The Lúzers
9:50-10:10 Sene – All 4 Milan
10:10-10:30 Posledná chvíľa – Smrtiaci gólostroj
10:30-10:50 AB 94 Old Stars – Mad Dogs+
10:50-11:10 P.A.F.O. – The Lúzers
11:10-11:30 Hofi team – FC43 & BC 2000
11:30-11:50 Draci Erica Cantonu – All 4 Milan
11:50-12:10 Smrtiaci gólostroj – Sene
12:10-12:30 AB 94 Old Stars – FC43 & BC 2000
12:30-12:50 The Lúzers – Mad Dogs+
12:50-13:10 Posledná chvíľa – Draci Erica Cantonu
13:10-13:30 P.A.F.O. – Hofi team
13:30-13:50 All 4 Milan – Smrtiaci gólostroj
13:50-14:10 AB 94 Old Stars – The Lúzers
14:10-14:30 Sene – Draci Erica Cantonu
14:30-14:50 P.A.F.O. – FC43 & BC 2000
14:50-15:10 Hofi team – Mad Dogs+
15:10-15:30 Posledná chvíľa – All 4 Milan
15:30-15:50 Smrtiaci gólostroj – Draci Erica Cantonu
15:50-16:10 AB 94 Old Stars – Hofi team
16:10-16:30 FC43 & BC 2000 – The Lúzers
16:30-16:50 P.A.F.O. – Mad Dogs+
16:50-17:10 1. štvrťfinále 1B – 4A
17:10-17:30 2. štvrťfinále 2B – 3A
17:30-17:50 3. štvrťfinále 3B – 2A
17:50-18:10 4. štvrťfinále 4B – 1A
18:10-18:30 1. semifinále
18:30-18:50 2. semifinále
18:50-19:10 Zápas o 3. miesto
19:10-19:30 Finále

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

test inteligencie * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.