Rozpis zapasov – FINALNA VERZIA a posledne instrukcie !!

Prosim ucastnikov , aby prisli na svoj zapas aspon 15minut pred jeho zacatim.

Bufet otvorime cca o 09:00 , takze uz po prvom zapase si u nas mozete dat ranajky.

V bufete sa budu podavat parky , Hot-DOG , Klobaska a Romska pecienka , Kofola a Pivo Budvar (10 a 12). 

Startovne je DOBROVOLNE, rovnako vsetko v bufete je pre ucastnikov zdarma a zahrnute v DOBROVOLNOM startovnom. 

Tvrdy alkohol sa bude predavat za 2.-Euro 0,1l ( v ponuke domace Slivovica , Broskinovica , Jahodovica , daka Vodka a Borovicka )

Tento rocnik bude od cca 12:00 odmoderovany , verim ze to prispeje k este lepsej zabave a zazitku ….

K dispozicii budu sprchy a WC v skole ak bude treba …

Tesim sa na Vas …

Zápas bude trvat 2×13 minút + 2min. prestávka.

8 thoughts on “Rozpis zapasov – FINALNA VERZIA a posledne instrukcie !!

 1. Ahooj.

  Zazivane bolo 2×12 minut. Pridal som minutku aby spolu s polcasom 2min + 2 min na prestriedanie noveho zapasu bol casovy harmonogram prehladnejsi.

  Hadam ta minutka naviac Vas nedorazi 😉

 2. Pani,
  Fero pise, ze: startovne sa tento rok znova neplati , rovnako vsetko v bufete je pre ucastnikov zdarma.

  Tak ja len dufam, ze tento rok nie je sponzorom nasej zabavy nejaka verejna institucia (zupa, miestny urad a pod.), kvoli comu sme sa minuly rok turnaja nezucastnili.

  Ak uz mame mat “komunizmus” (kazdemu podla jeho potrieb zadarmo) v bufete, tak apelujem na vsetkych, aby sme vyzbierali nejake “startovne”, ktore by sme darovali na nejaky bohumily ucel nasej byvalej skole.

  Dik!

 3. Chápem a do istej miery chválim Duškyho názor, na druhej strane by som uviedol, že nie všetci máme takto vysoký morálny kredit / nie sme takto (profesionálne?) deformovaní a mňa osobne vždy učili: že keď dávajú, treba brať. Myslím preto, že je namieste predovšetkým poďakovať Ferovi za pozvanie (buď do toho investoval vlastné peniaze, alebo čas a nervy s vybavením sponzora – vo výsledku je to jedno) a užiť si turnaj. Takže za DEC sa všetci tešíme a ďakujeme organizátorovi, nech už bufet zasponzoroval aj sám diabol, tým väčšiu škodu mu treba urobiť!

 4. Ja súhlasím s Duškom a budem sa snažiť vplývať aj na ostatných, aby sme vyzbierali čo najviac. Myslím si že názorom “keď dávajú, treba brať” sa na Slovensku riadi väčšina ľudí a preto sme presne tam kde sme. To samozrejme nič neuberá na vďake Ferovi za organizáciu. Len si musí každý sám ujasniť, či tie dotované peniaze potrebujeme a či by ich niekto iný nepotreboval viac.

 5. Absolutny suhlas. Zo slov “ked davaju, treba brat” je mi na grc. Dotacia z BSK je aboslutne zbytocna, nikto z nas zucastnenych nema problem prispiet. Navrhujem, aby sa otvorene zverejnilo, kolko sme mali dostat a spolu aj s Ferovym prispvekom rozratali medzi jednotlivych clenov turnaja. Zaroven by sme asi vsetci radi vedeli o takomto pozadi financovania dostatone vopred. Nesuhlas so sucasnym stavom treba dat velmi jasne najavo. Nicim, aspon podla mna, neznizuje vdaku za organizaciu celeho turnaja, ale v tejto forme je to absolutne amoralne. Dufam,ze situacia sa da zvratit.

 6. Mnohi z nas zasadne nesuhlasia, aby nam cigansku, pivo a kofolu, ako aj cely nas turnaj, pri zrode ktoreho sme v roku 1994 stali, sponzorovala zupa. Nie sme na to odkazani. Apelujem na vsetky timy, aby si za jedlo a pitie v bufete platili a vyzbierali startovne, aby sa pokryli naklady, ktore Fero odhadol na 1500 EUR.

  Ak by kazdy dal startovne 10 EUR, plus za konzumaciu v bufete v priemere 5 EUR (alebo kludne naopak), tak sme v suchu. Nas tim je ochotny dat aj viac, ale nesmu byt na financovanie turnaja pouzite verejne zdroje.

 7. absolutny suhlas Dusky, startovne aj bufety poplatime, peniaze nikdy neboli problem

Comments are closed.