Mad Dogs

(Oktáva A 2002)

team_MadDogs

logo_MadDogsTím Mad Dogs, alebo “oficiálne” Societá Calcio Oktáva A 2002, sa zrodil počas roku 2002, v čase, keď sa hráči z vtedajšej triedy Oktáva A pripravovali na dva dôležité futbalové zápasy, ktoré mali ukončiť štvorročné športové pôsobenie na gymnáziu Bilíkova. Jednalo sa o stretnutia s paralelnou triedou 4.A, ktoré síce neskončili úspešne, ale dali podnet k vytvoreniu istej futbalovej spoločnosti (Societá Calcio), ktorá sa potom začala zúčastňovať “nového” Turnaja Absolventov.

Po prvom čiastočnom úspechu v roku 2003, kedy len premenená šanca chýbala k postupu do finále a po malom debakli v zápase o 3.miesto tím skončil na 4. priečke, sa kapitán tímu podujal pomôcť s organizáciou turnaja, čím prakticky zabezpečil účasť Oktávy A 2002 na ďalších ročníkoch.

Kostru tímu tvorí 7 hráčov, ktorí sú príležitostne dopĺňaní ostatnými členmi Oktávy A 2002, ako aj bývalým triednym profesorom Christianom Votapekom. Tím patrí k štvorici tried, ktorá ešte žiaden ročník turnaja nevynechala, skúseností má teda na rozdávanie a ťažko si bez neho turnaj predstaviť…