Zhrnutie Turnaja 2016

IMG_2781Další ročník turnaja je za nami a pozná svojho vítaza. Je ním Smrtiaci Gólostroj , ktorému gratulujeme. Zároveň ale Ďakujeme všetkým zúčastnením teamom a dúfame , že sa im páčilo a že sa zúčastnia turnaja aj budúci rok.

Mrzí nás počasie , ktoré nám nedovolilo ukončiť turnaj podľa našich predstáv a musel sa dohrať dodatočne no verím , že tento nedostatok , ktorý sa bohužial vyriešit dopredu nedal nám odpustíte a veríme , že v budúcom roku sa to už nezopakuje.

Zároveň sa týmto chcem poďakovať a uznať poklonu teamu Your Mom , ktorý nakoľko nechceli brzdiť dohranie turnaja , zriekli sa účasti v prospech protihráčov. Týmto by sme im radi udelili čestné medaile za účasť v turnaji a 4. miesto , ktoré im odovzdáme na pive niekedy v najbližší čas.

Tento rok sa nikdo nezranil a ani si nikdo nič nezabudol , takže v rámci tohto chválime účastníkov za poriadok a disciplínu.

Turnaj priniesol samozrejme aj príspevky od Vás všetkých , za ktoré Vám ďakujeme a s pridaním malej sumy od Organizácie /namiesto honorára pre kúzelníka , ktorý musel byť kvôli počasiu zrušený ;-)/ sme prispeli darom do Školy Gymnázia Bilikova sumou 250.-Euro.

Verím , že budúci rok bude okrem toho že bude novší aj o niečo lepší. Už teraz sa naňho tešíme.

K základným zmenám , ktorým prichádzame je ustanovenie STÁLEHO TERMÍNU pre turnaj absolventov. Bude ním VŽDY 1.VÍKEND V MESIACI JÚN. Takže budúci rok bude termín turnaja 3.6.2017.

Veríme ,že týmto sa maximálne vyhneme debatám a problémom s neúčasťou jednotlivcov , ktorý si takto budú moct dostatočne vopred zabezpečiť čas pre účasť na turnaji.

Ešte raz Vám všetkým veľmi pekne Ďakujem , som štastný že ste sa zúčastnili a moc sa na Vás teším bucúci Rok 2017 !!!!